DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 16.02.2017 09:49:40 

Agility

zprávy pro členy

Zde zveřejňuji všechny aktuality a zprávy pro Badafáky,

abychom se nezahlcovali maily, prosím pravidelně nakukujte a čtěte !!!

prosinec

9.12. Prosím všechny členy BADAFA, aby si přeuložili mail z kdo.zkoho@seznam.cz na agility@badafa.cz

Nejakou dobu pojedou oba současně, pak ale první z nich bude odpojen a již nebude fungovat. Díky, M.

8.12. V hale v Mirošovicích máme naplánovaných 5 akcí, propozice na první z nich jsem Vám zaslala na mail (postupně zašlu další), kdyby někomu nedorazily, dejte vědět....

5.12. Proběhlo přestěhování překážek do haly v Mirošovicích a tak se můžeme pustit do tréninků tam i když zatím bez povrchu :(

listopad

27.11. Bohužel se nám aktualizoval přihlašovací systém a tak pracuji na nějakém přihlašovacím řešení....mějte prosím strpení...

25.11. Vánoční běhání bude tedy v Klánovicích, jak jste si odhlasovali.

10.11. Kdo by chtěl ještě batůžek s logem BADAFA a obal na očkovací průkaz či výkoňák, ještě mi nějaké zbyly.... Dále ti z Vás, kdo si již chtějí zaplatit členství v Klánovicích na rok 2016, je už to možné....

8.11. Protože přetrvává pěkné počasí, vypíši na další týden tréninky venku. Sledujte prosím web...

6.11. Prosím o hlasování v anketě, kde by měl proběhnout tradiční Vánoční závod s během pro dárek...

Dále chci upozornit na otevírání haly v Mirošovicích a na akce tam pořádané, sledujte prosím stránky a FB.

A nasposledy informace k letnímu táboru, letos proběhne pouze jeden a to na Esadeře, na další rok mám předrezervované termíny do Ajaxu a na Celnici. To opět pojedeme v červenci a v srpnu.

říjen

26.10. Protože zatím nás počasí docela šetří, bude v neděli výcvik pro zájemce probíhat venku i v hale. Dopoledne budou halové tréninky ve Watani a odpolko Klánovice. Ty budou ale vypisovány na poslední chvíli až podle naplněnosti haly. Musíte proto být ostražití :) věřím, že to zvládnete, jste totiž skvělí ! Díkiy, M.

20.10. V sobotu 31.10. bude den věnovaný přesunům :) Budou se stěhovat překážky ze cvičáků do hal. Pokud by někdo mohl pomoci při nakládání a vykládání budu ráda, jelikož toho již sama nejsem schopna. Jedná se tedy o nakládku na Proseku a v Řepčicích a vykládku v Ohrobci, Všeticích, Tuklatech a v Mirošovicích. Stačí když budete vždy na jednou pro Vás nejbližším možném místě. Časově ještě upřesním. Odměnou nabízím placku do sbírky.

13.10. Další hala dojednána, přihlašování spuštěno. Dodány výsledky z družstev.

7.10. Babí léto se s námi pomalu loučí a tak vyjednávám výcvik v halách. Věnujte proto prosím pozornost rozpisu a výcvikovým místům, dojde dozajista k nějakým změnám. Opět letos bude platit, že v halách budeme platit hotově, na cvičištích, pokud se na nich v zimě bude dát přebývat, budou platit legitimace. Ty mají neomezenou platnost, takže ti co budou jezdit do haly, si ji pečlivě uschovají a na jaře zase vytáhnou :) Listopadový rozpis tréninků již brzy !

5.10. Prosím všechny ty, kdo se chtějí zúčastnit závodu družstev, ale družstvo se mu nepodařilo s nikým sestavit, aby normálně v neděli dorazili na prezenci v 9,00 a družstva tam dosestavíme ! Zaběháme si tak všichni ! Díky za spolupráci.

září

29.9. Vážení hopsálci, v neděli 18.10. bude na cvičišti v Klánovicích obsazeno. Výcvik tedy vyjimečně proběhne v Řepčicích a na Vaše přání se budeme věnovat v jednom bloku zastavovaným zónám a v druhém slalomu. Můžete se přihlásit klidně na oba. Přihlašování přes link.

28.9. Jsou vypsány předběžné termíny i místa konání letního agility tábora 2016.

15.9. Na závody 26.9. je posunuta prezence
A1 7,30-8

veteráni + A2 10-10,30

A3 12,30-13,00

 

červenec

18.8. Pres uschovnu Vam byla zaslana videa z tabora Esadera 2015.

14.7. Na závody 18.7. je posunuta prezence
A1 7,30-8

A2 10-10,30

A3 12,30-13,00

13.7. Vazeni hopsalci, jak jsem avizovala, rusim vycvik v dobe sve dovolene. Jiz znam termin : 27.7.-8.8. se budu regenerovat, abych se s vetsinou z Vas pote setkala na taborech. Dekuji za pochopeni a krasne leto vsem !

9.7. Dnes jsem objednala zátěže na skočky, kdyby měl někdo prosím možnost sehnat písek jako náplň budu vděčná. Nejaký nám zbyl z minulých zkoušek, ale není ho moc.

5.7. Chtěla bych jen upozornit, že v době dovolené a výcvikových táborů a seminářů nejsem na internetu a kominikace se mnou proto trochu "vázne" oproti tomu jak jste zvyklí :) prosím o trpělivost, vše vyřídím v nejbližším možném termínu.

Na závody 4.7.2015 je posunuta prezence

A1 od 7,30-8
A2 v 11,00
A3 v 13,00

1.7. V létě probíhá prázdninový provoz.... budou dvouhodinovky při zachovaném počtu 5 psů na hodině. Škrtáme dvakrát. Kdo chce jen na jednu hodinu (a má k tomu závažné důvody nebo to ještě nedává pes) píše do hodiny jméno psa a lomítko podle toho zda přijde na druhou nebo na první hodinu. Já to pak v rozpisu pospojuji....

např.

1.8.     LA3/-        Gyro/-

1.8.     -/LA1        -/ Goldie

Dále informuji, že prodlužuji soutěž s klubovým oblečením, pravda je, že to vyžaduje trochu tvořivosti a že to nejde tak rychle, tudíž necháme Vám na to celé prázdniny a pak fotky vyvěsíme a budeme hlasovat.... Posílejte tedy foto v klubovém oblečení a vítěz se může těšit na speciální cenu !!!

červen

19.6. Na závody 27.6. je posunuta prezence

A1 8,30-9,00

A2 10,30

A3 12,00

15.6. Mám u sebe klubové oblečky, můžete si prosím vyzvedávat....

8.6. Zavody v Repcicich se blizi, stale mame ale malo pomocniku, prosim vsechny, kteri chteji mit startovne zdarma, aby se ozvali a ja jim pridelim funkci. Dekuji za spolupraci.

květen

31.5. Jsem opět bez auta, prosím sledujte informace na webu, některé hodiny zřejmě odpadnou, protože se nebudu moci dostat na cvičiště. Děkuji za pochopení.

28.5. Pokusila jsem se rozepsat již i letní cvičení (prázdninový provoz). Protože předpokládám, že na trénink bude chodit méně lidí (dovolené atd.) udělala jsem dny, které nebudu na dovolené, táboře atd. dvouhodinovky. Platí 5 psů v hodině. Pokud bychom se časově nevešly, vrátíme se ke klasickému modelu po hodinách...Škrtat budeme dvě hodiny, kdyby někdo měl enormní zájem pouze o jednu hodinu sežene si někoho kdo za něj veme také jednu hodinu a vystřídají se. Do rozpisu se pak zapíší společně do jedné kolonky např. Alík/Jonatán. Děkuji za spolupráci.

27.5. V neděli budou v okolí cvičáku probíhat jakési akce pro děti pořádaná městskou částí. Bude trochu problém s příjezdem na cvičák a parkováním. Kdo můžete doražte pěšky a rozhodně vyražte na cvičák o něco dříve. Děkuji za pochopení.

23.5. Ve středu 27.5. bude v Řepčicích intenzivní trénink slalomu, případně houpačky kdo by měl zájem. Sejdeme se v 15,00 a budeme cvicit dokud psi neodpadnou. Dejte vědět kdo dorazíte. Vhodné pro všechny BADAFAky (nejen ty z Řepčic).

20.5. Podarilo se nam obnovit data ! takze snad vse v poradku na webu....pripadne chyby prosim hlaste na mail...diky

19.5. Vážení hopsálci, dnes se mi povedl opravdu husarský kousek...podařilo se mi omylem smazat všechny přihlášky na hodiny až do konce měsíce. Moc mě to mrzí a prosím všechny o znovupřihlášení během zítřka, kdy na web dodám linky k přihlášení. Děkuji za spolupráci.

18.5. Naše řady se stále rozrůstají, přibývá nejen lidských kamarádů, ale i psích svěřenců. K dnešnímu dni celá BADAFA čítá cca 150 týmů a naskytla se mi příležitost učinit dobrý skutek. Národní registr majitelů zvířat vyhlásil sbírku na nákup čteček mikročipů, které budou darovány psím útulkům. Mělo by se tak dopomoci k rychlejším a častějším návratům nalezených zvířat k jejich majitelům. Máte-li zájem kontaktujte mě na kdo.zkoho@seznam.cz a podpořte do půlky června libovolnou částkou tento projekt. Cena jedné čtečky vychází na 3906,- Kč. Budeme paradoxně doufat, že služeb útulku nebudeme muset nikdo z nás využít (zaběhnutý psík), ale i tak myslím to za to stojí....

17.5. Srdečně zvu všechny badafáky na naše FB stránky - https://www.facebook.com/badafaagi?ref=bookmarks

4.5. Připomínám nutnost zaplacení zálohy na tábor kdo tak ještě neučinil. Děkuji za spolupráci.

18.5. Dále nabízím posledních 8 míst na tábor na Esaderu - info máte v mailu a foto si muzete prohlidnout ve fotogalerii.

http://badafa.rajce.idnes.cz/tabor_agility_2014/

http://badafa.rajce.idnes.cz/Zatavi_2014_-_Petra/

http://badafa.rajce.idnes.cz/nastenka/

http://badafa.rajce.idnes.cz/Soustredeni_2014_-_Simca/

duben

23.4. Protoze se nase rady rozrustaji, rozhodla jsem se do rozpisu na dalsi tyden vlozit hodiny pro zacatecniky a pokrocile (tyka se zatim pouze Klanovic). Prosim prihlasujte se dle výkonnosti....

23.4. V sobotu 25.4. proběhne na cvičišti KK Klánovice od 9,00 brigáda.

21.4. Na čtvrtek jsem vypsala ještě jednu dřívější hodinu, protože bylo plno, kdyby někdo z Vás stíhal a chtěl přehodit, dejte zprávu na mail..

20.4. Ještě mám u sebe pár posledních kousků čepiček a obalů na VP s klubovým logem, kdybyste meli zájem, dejte vědět, dovezu na cvičák....

6.4. Mezi klubové oblečení patří také sukýnka na letní dny. Barva cerna s logem. Jednu velikosti L (Alpine Pro) by jedna naše členka ráda udala někomu kdo ji unosí. Původní cena cca 350,-

http://www.google.cz/imgres?imgurl=http://im9.cz/iR/importprodukt-orig/3b3/3b3d32f9090b317ddea869873b2e6623--mmf220x220.jpg&imgrefurl=http://litex.heureka.cz/damske-sukne/&h=220&w=220&tbnid=ayTG1ZRaSi5yhM:&zoom=1&docid=lYwbkUKebr6jPM&ei=snojVZ-IKNDgaMGhgpAF&tbm=isch&ved=0CCMQMygEMAQ

Do přihlašovacích linků jsem dopsala mnoho hodin navíc (téměř u všech dnů), jelikož Vás bylo hodně. Dejte vědět pokud chcete někdo někam přesunout a hlídejte prosím počat psů v hodině...

Připomínám všem zájemcům o tábor, že do konce dubna by měli všichni zaplatit zálohu. Děkuji za spolupráci.

Dále bych chtěla nabídnout produkty našich sponzorů firmy Husse a Energy se slevou. Kdo má zájem, katalog u mě a objednávky taktéž :)

5.4. Fotky od Ivany Freitag (Ajša) z Velikonočního závodu - http://pesfotky.rajce.idnes.cz/Agility_Badafa_zavod_5.4.2015_KLanovice

 

březen

31.3. Vzhledem k počasí byla vypsána opět středa v hale Ohrobci a to již od zítra tj.1.4.2015

25.3. Návod na přihlášení dvou a více psů :

1. kliknu na link s rozpisem a rozmyslim, kam se chci prihlasit

2. rozkliknu druhy link s prihlasovanim a zapisu jmeno a cas prvniho psa, dam odeslat

3. vyberu řádek "odeslat další odpověď" a vyplním stejný dotazník pro druhého psa (akci opakuji pokud chci třetího, čtvrtého...)

25.3. Dve prosby k prihlasovani. Pokud mate vice psu zapisujte je jednotlive a nikoli do jednoho radku oba a dale prosim hlidejte ze v hodine neni vice jak 5 psů - nejprve se podivejte na rozpis a az pak se prihlasujte na hodinu....Dekuji :)

24.3. velkou pochvalu všem, kteří již zvládají se přihlašovat samostatně přes systém, doufám, že se líbí i Vám, stále dolaďuji dle Vašich přání a stížností :), ale myslím, že jsme na dobré cestě :)

23.3. Mrkněte do akcí na 1.5.2015...

22.3. Poděkování všem pomocníkům na závodech, dostalo se nám již podruhé pochvaly od paní rozhodčí stejně jako minule a zato Vám patří velký dík. Jste skvělí !

18.3. Tak a už chytáme mouchy :)))

rozepíšu podrobný návod jak se přihlásit na hodinu...

1. otevři web www.agility.snadno.eu

2. klikni vlevo na záložku treninky

3. klikni na odkaz "na link s prihlaskami" kde se podivam kdo už přihlášený je a kam, pokud chci jit na hodinu s nekym konkretnim a take abych se podivala zda je tam jeste volno....pocitejte 5 psu jako maximum na hodině

4. kliknu na odkaz "na link na přihlašování na tento týden" a vyplním zaškrtnutím čas a den tréninku a poté nezapomenu vyplnit jméno psa, pak odkliknu tlačítko ODESLAT

- pokud si chci vše ověřit, pokračuji : klikni "zobrazit souhrn odpovědí" a pak "zobrazit všechny odpovědi" a už se vidím pro kontrolu zda jsem to vše udělal/a dobře

5. mám-li problém píšu ihned mail Monice ;o)

Nebojte se, vše vychytáme, jde jen o zvyk, cvik a trénink....

 

17.3. Vážení kurzisté, jelikož se naše řady dosti rozrůstají a já trávím celé dopoledne přepisováním přihlašovacích mailů, rozhodla jsem se vyzkoušet nový systém přihlašování. V sekci ,,tréninky" nyní naleznete dva odkazy...Jeden, ve kterém vidéte vypsané hodiny, na které je možné se přihlásit (které jsou vypsané) a druhý, kde vidíte potvrzení o tom, že jste se správně přihlásili a s kým na hodině budete.... Lze se nejprve podívat kdo je kam přihlášený a podle toho se pak teprve přihlásit....

Prosím, abyste se snažili dodržovat nejen výškovou, ale také výkonnostní třídu a systém si kontrolovali, neboť najdu-li v systému nějakou botu, z hodiny Vás smažu nebo posunu. O takové ,,akci" se Vás budu snažit informovat mailem. Doufám, že se nový systém osvědčí a budeme mít všichni méně práce s přihláškami a děkuji za spolupráci.

15.3. opravdu začínáme venku v Kateřinkách....opět každé pondělí....

9.3. Tento týden dochází opět ke změnám - úterky se vracíme do Řepčic a hala Ohrobec zůstává pouze ve středu večer a to pouze do termínu závodu (21.3.), po něm se z haly odstěhujeme a již budeme cvičit pouze venku. Členům KK Klánovice jsem odeslala na mail propozice na Velikonoční skotačení.

1.3. Počasí opět zasahuje, proto nechám na neděli otevřenou možnost haly i venkovního výcviku a hlašte se prosím i s dodatkem kam, chcete přijet (hala x ven). Děkuji za spolupráci.

únor

27.2. Po zkušební venkovní hodině na Proseku, vyhlašuji návrat na venkovní cvičiště. prozatím pouze na Prosek a Klánovice. Kateřinky a Řepčice zůstávají v hale.

25.2. Trochu se zpožděním, ale ráda bych upozornila na nové FB stránky - https://www.facebook.com/badafaagi?ref=bookmarks

23.2. Nevím zda všichni úplně dobře pochopili intenzivky, protože jsou na to stále dotazy a přihlášených na zkoušky je také pomálu. Na intenzivku se mohou přihlásit samozřejmě všichni, ale v rámci ní (v sobotu) proběhnou klasické dvouzkoušky i pro ty, kteří nebudou na intenzivce, na které je nutné se hlásit přes KAČR, proto, kdo chce jet nanaše další závody sepisuji zde znova jejich datumový přehled :

21.3. (Řepčice, pouze závod)

27.6. zkoušky Řepčice v rámci intenzivky

4.7. zkoušky Řepčice v rámci intenzivky

18.7. zkoušky Řepčice v rámci intenzivky

26.9. (Řepčice, pouze závod)

Pro ty co nemjí VP je vypsaná intenzivka 24.-26.7. také v Řepčicích

22.2. Protože se mi množí prosby o ,,držení,, místa na táboře, ráda bych zde objasnila, že míst na tábor je méně než je táborachtivých badafáků a proto není v mých silách nekoho upřednostnit a držet mu místo, nejraději bych Vás tam měla všechny....proto je rozhodující datum připsání zálohy na účet. Tato platba Vám místo již zajišťuje a přihlášku můžete dodat později. Děkuji za pochopení.

21.2. Chci tady ještě jednou MOC poděkovat pomocníkům, kteří si na závodech opravdu mákli, bez Vás by závody vůbec nemohly proběhnout a hodně si Vaší pomoci vážím. Tisícerédíky :) Vouchery které jste dostali, můžete uplatnit na kterýchkoli našich závodech anebo je můžete sčítat ve smyslu - za více pomocníkování, více voucherů a uplatnit je pak najednou.

Další velké DÍKY patří všem umístěným BADAFAKUM na bedne, jsme na Vas pyšná !!! V jednom běhu dokonce BADAFA obsadila všechna místa :) Velké gratulace....

11.2. Na zavody 21.2. mi chybi jeste jeden pomocnik, kdyby mel nekdo zajem mit levnejsi startovne, prosim kontaktujte me.

9.2. Děkuji všem za milé maily a sms, doufam ze budu brzy zase zpatky na cvicaku.

6.2. Na zavody 21.2. mi chybi jeste jeden pomocnicek prosim....

5.2. Dnes potvrzena Martina coby instruktor na tabor :)

4.2. Ráda bych objasnila to, co nebylo správně pochopeno : poradame tri oficialni zavody agility 21.2, 21.3. a 26.9. Tot klasicke dvouzkousky. Pak ale v lete poradame intenzivky se zkouskou a je mozne se zucastnit pouze zkousek bez intenzivky, takze vlastne dalsi zavody.... prihlasujte se, akce se plni at pak neplacete ze je pozde :) platba nespecha, ale prihlaska ano :)

3.2. Na mail všem zaslány propozice na léto s BADAFOU.Pokud někomu mail nepřišel, prosím ihned mě kontaktute :)

2.2. Na vycviku v hale Ohrobci se domlouvam individualne kazdy tyden, sledujte proto web, ktere dny se tam bude cvicit.....

leden

29.1. Na Vaše přání jsem vymyslela termín akce pro ty, kdo nemají VP a chtějí se zúčastnit intenzivky. Propozice dodám do konce měsíce.

28.1. Prosim kdyby mel nekdo moznost prevozu houpacky z Klanovic do Tuklat do haly, budu moc rada kdyz se ozve (odmena jista). Lze odvezt tranzitem nebo na vleku kdo ma tazne zarizeni....

26.1. Po včerejším návalu v hale, jednám o ještě jednom výcvikovém dni v hale v Ohrobci navíc. Info bude ihned jakmile něco vyjednám na webu.

Dále připomínám všem, kteří chtějí na naše závody, že se celkem rychle plní, tudíž nezapomeňte co nejdříve zaplatit ať na Vás zbyde místo....

25.1. Venkovní výcvik do odvolání (kromě Klánovic ve ČT) zrušen. Na cvičácích je bažina, zničili bychom plac na cvičení. Máme možnost využít výcviku v jezdeckých halách - v Ohrobci nebo v Tuklatech. Info mailem na vyžádání. Jakmile to bude možné vrátíme se ihned na venkovní prostory. V halách je sice zima jako venku, ale běháme na bezpečném neklouzavém povrchu. Děkuji za pochopení a těším se v halách na viděnou.

22.1. zveřejněny a definitivně potvrzeny termíny tábora a soustředění, pracuji na propozicích ;o)

19.1. spuštěno přihlašování na intenzivku se zkouškou (KAČR)

12.1. Připomínám všem nejen platbu členství, ale také to, že mám u sebe hotové obaly na výkoňák. Kdo si objednal a nemá vyzvednuto, tak se prosím připoměňte....mám i nějaká navíc kdyby se někdo usmyslel...

9.1.V období 9.-11.1.nebudu prilis rychle, mozna vubec reagovat na telefonaty, maily, smsky. Jsem na kurzu, který mě plně vytěžuje a domu se vracim okolo pulnoci vyrizena :))) prosim mejte trpelivost, jakmile budu moct Vase maily vyridim....

7.1. Momentalne pracuji na propozicich k oficialnim zavodum v Řepčicích. Až budou vyvěšeny - kdo bude mít zájem dělat pomocníka, nabízím startovné za polovinu. Zájemci ať se hlásí mailem. Funkce Vám bude přidělena dle potřeby, nikoli dle vlastního výběru.

5.1. Zitra prevazime prekazky do haly ve Zvoli Ohrobci kam budeme jezdit trenovat ve vsedni dny. Casy, dny i cena se ujasni po prevozu a od 12.1.zacneme halu vyuzivat.

4.1.2015 Dnes se vyjasnila podoba taboru. Pojedeme na klasicky tabor do Věšína u Příbrami a pak na takove jakoby soustredeni kde budeme resit problemy a veci ktere psi neumi, nechteji delat atd.klasicky na Esaderu. Terminy potvrdim zacatkem unora, kdy mam domluvenou schuzku ve Vesine.

1.1.2015 V nadcházejících roce čekají BADAFU velké změny, zejména přibude akcí jako jsou závody, semináře, intenzivky atd. dále budete mít možnost trénovat přes zimu v několika krytých jezdeckých halách a v neposlední řadě budeme trénovat na nových bezpečnějších překážkách. Změn bude ale více, nechte se překvapovat...

prosinec

29.12.2014 - jsou zveřejněny termíny všech našich akcí (ještě zřejmě nějaké přibudou, ale co je zatím známo je na webu) v sekci "akce pro rok 2015" rezervujte si prosím termíny v kalendářích ;o)

28.12.2014 prosím opět kdyby měl někdo možnost zajistit přepravu překážek (př.Tranzit idealne 4m) nyní ze Zaječic (Praha východ) do haly ve Zvoli (Praha západ), aby mi dal vědět na mail.

24.12.2014 - cvičíme i mezi svátky !!!

Klidné a příjemné prožití svátků a úspěšné zahájení roku 2015 přeje Monika se smečkou